Welcome to Blogster!
1,488,568 Blogster Users  |  364,642 Posts
 
 
 

ksiegowo

 

Blog Traffic: 476

Posts: 3

My Comments: 0

User Comments: 0

Photos: 5

Friends: 0

Following: 0

Followers: 0

Points: 148

Last Online: 2066 days ago


 
 

Visitors

No Recent Visitors
 

Biuro rachunkowe, informacje i porady!

Added: Wednesday, October 28th 2015 at 4:46am by ksiegowo
 
 
 

Dobre biuro rachunkowe dla małej firmy – jak je wybrać?

Biuro rachunkowe
Zamierzasz założyć własną działalność gospodarczą? To dobry kierunek, ponieważ dzięki niemu można samemu zacząć zarabiać spore pieniądze, będąc przy tym własnym szefem. Jednak wraz z założeniem firmy na twoje barki spadają dodatkowe formalności, w tym prowadzenie księgowości. Dlatego dobrym posunięciem będzie
wybór biura rachunkowego , aby to ono mogło pomagać ci w prowadzeniu działalności. Jak zatem wybrać odpowiednie biuro dla małej firmy?

Często najważniejszym kryterium jest opłata, którą pobiera biuro rachunkowe za obsługę. Optymalnie powinna być jak najniższa, ale trzeba też pamiętać o tym, że za niską ceną może kryć się niższa jakość obsługi, chociaż nie jest to regułą. Dlatego należy zwrócić uwagę na doświadczenie pracowników biura, na posiadane przez nich kwalifikacje i certyfikaty, w końcu na opinie oraz referencje, które można znaleźć na stronach internetowych. Cena powinna zatem zawsze iść w parze z dobrą jakością obsługi.

Kolejna kwestia to zakres usług – powinien być jak najszerszy i dostosowany do potrzeb firmy. Dzisiaj wiele z nich rozlicza się z księgą przychodów i rozchodów, dodatkowo także wtedy, gdy zatrudniani są pracownicy, potrzebna będzie obsługa kadrowo-płacowa. Dla wygody niektóre biura udostępniają swoim klientom opcję przesyłania dokumentów przez internet lubi też ich odbioru z siedziby firmy. Sprawdź także inne kwestie – godziny otwarcia biura, jego lokalizacja.

Dlatego przy wyborze biura rachunkowego dla małej firmy trzeba wziąć pod uwagę trzy główne kwestie – cena usług, zakres usług oraz dodatkowe udogodnienia. Wyznacz potrzeby swojej firmy i wyszukanie właściwego biura nie będzie dla ciebie problemem.

 

źródło: ksiegowebiuro.pl

User Comments

Post A Comment

This user has disabled anonymous commenting.