Welcome to Blogster!
705,482 Blogster Users  |  364,642 Posts
 
 
 

kiralik-iskele

 

Blog Traffic: 984

Posts: 7

My Comments: 2

User Comments: 2

Photos: 1

Friends: 0

Following: 0

Followers: 0

Points: 217

Last Online: 955 days ago


 
 

Visitors

No Recent Visitors
 

Kiralık iskele

Added: Thursday, May 19th 2011 at 7:43am by kiralik-iskele
 
 
 

Kiralık İskele Konusunda daha önce de blog yazmak istiyordum ama nasip bugüne imiş. Kiralık İskele sadece Türkiye nin değil Dünyanın vazgeçilmez sistemleri arasında yer almaktadır.

İskele ve Kalıp sistemlerinin yüksek maliyetinden dolayı firmalar kısa süreli işlerinde çözüm olarak KİRALIK İSKELE SİSTEMLERİnden yararlanmaktadır.

Ülkemizde hemen hemen tüm iskele üreticileri aynı zamanda da Kiralama hizmeti vermektedirler. 20 günlük periyotlardan oluşan kiralama sisteminde ürünlerin ana parasını çıkartmak için yaklaşık 8 ay gibi kiralama süresi yeterlidir. Dolayısıyla 8 aydan daha süreli inşaat işlerinde kiralama hizmeti avantaj sağlamakta iken ,  8 ay ve üzeri işlerde iskele kiralama yerine yeni iskele almak daha mantıklı olacaktır.

Kiralama firmalarına ulaşılabilecek en iyi adres www.iskelekalipdunyasi.com adresi olarak öne çıkmaktadır. İskele kalıp Dünyası içerisinde sektördeki hemen hemen tüm büyük firmalara ulaşılabilmekte , ilan ve talep bırakılabilmektedir.

Kiralık iskele ve kalıp işlerinde en dikkat edilmesi gereken şey, ürünün deforme olup olmadığı, bakımlarının yapılıp yapılmadığıdır. Bakımı yapılmaya iskele sistemlerinde ölümcül kazaların yaşanabileceğini asla unutmamamız gerekmektedir. Bu yüzden hangi sistemde iskele kiralıyor olursak olalım , öncelik ürünün bakımlı olması, çürümemiş olmasır.

User Comments

Kiralık İskele konusunda hzaırlanmış güzel bir makale olmuş. Teşekürler

Post A Comment

This user has disabled anonymous commenting.