Welcome to Blogster!
1,488,247 Blogster Users  |  364,642 Posts
 
 
 

bradlyaqyp

 

Blog Traffic: 438

Posts: 48

My Comments: 0

User Comments: 0

Photos: 0

Friends: 0

Following: 0

Followers: 0

Points: 854

Last Online: 1438 days ago


 
 

Visitors

No Recent Visitors
 

Hledáš Diskrétní Erotickou Seznamku?

Added: Thursday, March 16th 2017 at 12:08pm by bradlyaqyp
Category: Cars & Vehicles
 
 
 

Její velké, ale stojící prsy se tiskly na moje menší a tvrdá ňadra. Úplně nové pocity projížděly mým tělem a poprvé jsem cítila, jak mnou projíždí vzrušení a rozkoš. Najednou se někdo lehce dotkl mého ramene. Najednou jsem ucítila ruce Tiny, jak opatrně a polehoučku začaly masírovat moje ňadra. „Vidíš, zrovna tak jsem si to posledně jednou rukou dělala. Měla oči zavřené a hlavu opřenou spánkem na zeď. Sprchy byly plné páry a vůně mýdel. Líbí se ti to?I já jsem se chtěla dál převlékat, ale najednou z ničeho nic vzplál můj zájem o Tinu jako svíčka.

Okolopolnoci sme sa pobrali naspäť do hotela. Nemám rada takéto víkendy, keď čas môžem venovať rodine,známym, kamarátkam, ale prežijem.
Nechcelosa mi.

„Dobrý večer" podišiel ku mne s úsmevom. Moje pery a objatia nezaostávali za jeho a ruky sa tiež nedalizahanbiť.

Povečeri sme išli zase do baru, ale keď po jednom mojite začali na nászazerať kolegyne z vedľajšej pobočky, tak sme sa presunuli do susednéhoklubu, kde hrala živá muzika. Výborne sme sazábavali, čo-to popili, ale pri tanci a špecialitách kuchyne sme to aninecítili. Akosi automaticky som natiahla k nej rukua chytili sme sa. Chlapci z kapely si všimli, ako nám sedia latinsko-americkérytmy, tak sme s Jankou lietali po parkete ako divožienky a z našichkolegov sme urobili parketových levov, ani nevedeli ako.

seznamka seznameni

Trojka ve velkoměstě

To už jsme z toho byly obě pěkně nažhavený.

Objednali jsme si všichni pití a povídali si, občas jsem Týnku políbila.

Po zaplacení vstupu jsme všichni okamžitě zamířili k baru, kde jsme si s Týnkou daly šampaňské, které máme obě rády, a kluci si dali vodku s džusem. Ona na to, že se tam tedy potom budeme muset podívat ještě jednou. Líbala jsem Týnku, zatímco barman jí sál její trojky prsa. Tak jsem se osmělila a povídám mu, jestli by nechtěl jít s námi do trojky? Což je pravda. Byla jsem tak vlhká, že mi šťáva tekla po stehnech. Dosáhla dalšího orgasmu a barman byl mezitím připravený na pokračování.

User Comments

Post A Comment

This user has disabled anonymous commenting.