Welcome to Blogster!
1,488,202 Blogster Users  |  364,642 Posts
 
 
 

basiakomunia

 

Blog Traffic: 1271

Posts: 2

My Comments: 0

User Comments: 0

Photos: 0

Friends: 0

Following: 0

Followers: 0

Points: 132

Last Online: 1531 days ago


 
 

Visitors

No Recent Visitors
 

Jakie stroje komunijne są modne w tym roku?

Added: Thursday, April 9th 2015 at 5:30am by basiakomunia
 
 
 

W dziedzinie komunijnej, tak jak we wszystkich innych moda poddawana jest nieustannym zmianom, z tego powodu rok rocznie mamy do czynienia z zupełnie nowymi trendami. Trendy te obejmują zawsze stroje komunijne, a więc sukienki komunijne oraz komże i garnitury. Co ciekawe większość mody wynika z tego, co dzieje się w modzie dla dorosłych i najczęściej przez projektantów jest nazywane modowym przeniesieniem.
Obecny rok niczym nie odróżnia się od poprzednich – dzisiaj również mamy do czynienia z nową modą, świetnie widocznymi w kolekcjach popularnych projektantów. Chociaż ciągle króluje biel, to małymi kroczkami przemykają się też inne delikatne kolory. Stąd można nabyć stroje komunijne w jasnym beżu – głównie suknie, ale nie brakuje także alb i... garniturów, ale tutaj używa się raczej odcieni beżu. Projektanci wróżą, że w 2015 roku do łask wrócą najprzeróżniejsze roślinne ozdoby: kwiatki wplecione w kapelusze a nawet niewielkie bukieciki, jakie dziewczynka będzie trzymała w dłoniach. Zdecydowanie nie ma się co spodziewać nagłego powrotu do tradycji w strojach komunijnych. Bez przerwy duże pole do wyobraźni mają producenci kierujący się nowoczesnością, jacy kochają szokować niebanalnymi kreacjami.
W przypadku męskich ubrań komunijnym prym bez dwóch zdań wiodą klasyczne garnitury. Komże wybierane są w większości przypadków w niewielkich miasteczkach, gdzie pierwsze skrzypce grają proste kroje o białej barwie z delikatnymi złotymi zdobieniami.

Autor: Pozycjonowanie stron

User Comments

Post A Comment

This user has disabled anonymous commenting.